KAZAR - polish KAZAR - english

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej
pod adresem www.KAZARPOLSKA.pl.

zapraszamy na KazarPolska.pl

Znajdziecie tam Państwo wiele intrygujących nowości, zupełnie nowe grupy produktów oraz aktualny katalog wyrobów.

medal2.jpg

O firmie

Misją firmy Kazar jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań pomagających chronić środowisko naturalne oraz propagowanie świadomości ekologicznej. Naszym Klientom instytucjonalnym i indywidualnym dostarczamy pojemniki dwu i cztero kołowe, kosze uliczne, pojemniki do segregacji oraz pojemniki specjalistyczne. Wszystkie oferowane produkty spełniają normy, i posiadają certyfikaty wymagane w Unii Europejskiej.

Docieramy do firm komunalnych, urzędów miast i gmin, zakładów przemysłowych a także do sklepów ogrodniczych i Klientów indywidualnych.

Nasza wiedza i chęć rozwoju spotyka się z uznaniem konsumentów. W 2005 roku otrzymaliśmy nagrodę- Złoty Laur Klienta 2005 przyznawaną przez Przegląd Gospodarczy.

Na rynku jesteśmy obecni od 2004 roku. Nasze podejście i umiejętności przekładają się na zaufanie naszych Partnerów i Klientów, czego efektem jest dynamicznie rosnąca sprzedaż.

Z zamiłowania do dbałości o środowisko staramy się przewidzieć przyszłe trendy i dostosowywać naszą ofertę do rosnącej świadomości ekologicznej.

W trosce o edukację ekologiczną i przyszłość naszego środowiska naturalnego, firma KAZAR chętnie wspiera działania podnoszące świadomość proekologiczną.

Zapraszamy przedszkola, szkoły, instytucje publiczne oraz organizacje ekologiczne do kontaktu z naszym biurem.